Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Poex Mandle v mléčné čokoládě se skořicí 700g

Poex Mandle v mléčné čokoládě se skořicí 700g

Značka: Poex
Země původu: Česká republika
Kód zboží: 8592472001262

179 Kč
255,71 Kč / kg
ks
179 Kč
255,71 Kč / kg
ks

Popis produktu

Mandle v mléčné čokoláde české značky Poex, vychutnejte si lahodnou chuť mandlí v mléčné čokoládě například u kavy, či při práci.

Co tomu říká sám dodavatel?

Mandle v mléčné čokoládě značky Poex, která byla založena v roce 1993 a zabývá se především výrobou extrudovaných snacksů a cereálních výrobků, balením suchých plodů a dražováním. Firma má mnoho ocenění včetně ocenění Klasa i Český výrobek, zároveň se zpojili do projektu Zodpovědná firma. Zažijte příjemné momenty se svými blízkými s mandlemi v mléčné čokoládě. Sladkosti, které vám zpíjemní chvilky u kávy.

Alergici pozor!

Obsahuje mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), skořápkové plody a výrobky z nich. Může obsahovat obiloviny obsahující lepek, sojové boby a výrobky z nich, jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, skořápkové plody a výrobky z nich, sezamová semena výrobky z nich.

Složení

mléčná čokoláda min. 71 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO, kakaová hmota, rostlinné tuky (palmový olej, olej z máslovníku, Sal, olej z jader manga), MLÉČNÝ TUK, sušená SYROVÁTKA, LAKTÓZA, emulgátory: slunečnicový lecitin a polyglycerylpolyricinoleát, aroma)
jádra MANDLÍ pražená 19 %
mletá skořice max. 3 %
V mléčné čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 25 %
Vedle kakaového másla obsahuje čokoláda rostlinné tuky
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Poex
Kategorie Sladké oříšky a sušené ovoce
Hmotnost brutto 730g
Uzavíratelnost obalu Ne
Daňová klasifikace 15%
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Kvalita Bio Ne
Obsah lepku Obsahuje lepek
Dia Ne
Výrobce / dovozce POEX Velké Meziříčí, a.s., Třebíčská 384, 594 01 Velké Meziříčí, Česká republika