Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Pécé Koláč s náplní makovou 2 x 150g

Pécé Koláč s náplní makovou 2 x 150g

Značka: Pécé
Země původu: Česká republika
Kód zboží: 8592129000549

32,90 Kč
109,67 Kč / kg
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

Popis produktu

Alergici pozor!

Obsahuje vejce a výrobky z nich, obiloviny obsahující lepek, mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), sójové boby a výrobky z nich. Může obsahovat jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, skořápkové plody a výrobky z nich, vlčí bob (lupina) a výrobky z něj, sezamová semena a výrobky z nich.

Složení

Mouka PŠENIČNÁ
maková náplň 35% (mák, cukr, pitná voda, STROUHANKA, rozinky, cukr vanilínový, maltodextrin, bramborová bobtnavá mouka,VAJEČNÝ bílek, stabilizátory:E401, E1422, koření, aroma, konzervant:E200, E210, E330, zahušťovadlo:E413)
Cukr
Rostlinný olej řepkový
margarin (rostlinný tuk neztužený palmový, částečně ztužený tuk palmový, rostlinný olej řepkový, emulgátory:mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery polyglycerolu s mastnými kyselinami, slunečnicový lecitin, jedlá sůl, konzervant:kyselina sorbová, aroma, regulátor kyselosti:kyselina citrónová, barvivo:beta-karoten)
Pitná voda
Droždí
zlepšující přípravek (PŠENIČNÁ mouka, JEČNÁ sladová mouka, emulgátor:E471, zahušťovadlo:E415, látka zlepšující mouku:E300, regulátor kyselosti:E341, enzym:hydrolasy,oxidoreduktázy)
Jedlá sůl s jódem
aroma koláč (aroma, zahušťovadlo:tragant, konzervant:kyselina benzoová, kyselina citrónová)
citropasta(glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob kukuřičný:acetylovaný škrobový adipan, kyselina citrónová, aroma citronové, zahušťující látka: hydroxylpropylmethyl-celulóza, barvivo:karoten, oxid titaničitý, konzervant:sorbát draselný)
lesk na pečivo(MLÉČNÁ BÍLKOVINA
barvivo:beta-karoten
emulgátor:SOJOVÝ lecitin
kypřící látka: difosforečnany
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Pécé
Kategorie Čerstvé
Hmotnost brutto 320g
Hmotnost netto 300g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 15%
Informace o uskladnění a použití Skladujte v suchých a čistých prostorech.
Výrobce / dovozce Pekárny a cukrárny Náchod,a.s. Plhovská 87 Náchod 547 34
Druh náplně pečiva Makové