Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Pécé Koláč s náplní tvarohovou 2 x 150g

Pécé Koláč s náplní tvarohovou 2 x 150g

Značka: Pécé
Země původu: Česká republika
Kód zboží: 8592129000556

32,90 Kč
109,67 Kč / kg
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

Popis produktu

Alergici pozor!

Obsahuje vejce a výrobky z nich, obiloviny obsahující lepek, mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), sójové boby a výrobky z nich. Může obsahovat jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich, skořápkové plody a výrobky z nich, vlčí bob (lupina) a výrobky z něj, sezamová semena a výrobky z nich.

Složení

Mouka PŠENIČNÁ
tvarohová náplň 35,5% [TVAROH měkký odtučněný, tvarogen (cukr, zahušťovadlo:modifikovaný škrob kukuřičný a bramborový, sušený VAJEČNÝ BÍLEK, regulátor kyselosti:kyselina citrónová, jedlá sůl s jódem, aroma), aroma koláč(aroma, zahušťovadlo:tragant, konzervant:kyselina benzoová, kyselina citrónová)]
Cukr
Rostlinný olej řepkový
margarin (rostlinný tuk neztužený palmový, částečně ztužený tuk palmový, rostlinný olej řepkový, emulgátory:mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery polyglycerolu s mastnými kyselinami, slunečnicový lecitin, jedlá sůl, konzervant:kyselina sorbová, aroma, regulátor kyselosti:kyselina citrónová, barvivo:beta-karoten)
Pitná voda
zlepšující přípravek (PŠENIČNÁ mouka, JEČNÁ sladová mouka, emulgátor:mono- a diglyceridy mastných kyselin, zahušťovadlo:xanthan, látka zlepšující mouku:kyselina askorbová, regulátor kyselosti:fosforečnan vápenatý, enzym:hydrolasy, oxidoreduktázy)
Jedlá sůl s jódem
aroma koláč(aroma, zahušťovadlo:tragant, konzervant:kyselina benzoová, kyselina citrónová)
citropasta (glukózový sirup, cukr, modifikovaný škrob kukuřičný:acetylovaný škrobový adipan, kyselina:kyselina citrónová, aroma citronové, zahušťující látka:hydroxylpropylmethyl-celulóza, barvivo:karoten, oxid titaničitý, konzervant:sorbát draselný)
lesk na pečivo(MLÉČNÁ BÍLKOVINA, rostlinný olej řepkový, barvivo:beta-karoten, emulgátor:SOJOVÝ lecitin, kypřící látka: difosforečnany)
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Pécé
Kategorie Čerstvé
Hmotnost brutto 320g
Hmotnost netto 300g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 15%
Informace o uskladnění a použití Skladujte v suchých a čistých prostorech.
Výrobce / dovozce Pekárny a cukrárny Náchod,a.s. Plhovská 87 Náchod 547 34
Druh náplně pečiva Tvarohové