Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Sodastream Lahev Fuse 3Pack bílá 1l

Značka: Sodastream
Země původu: Izrael
Kód zboží: 8718309259952

349 Kč
698,00 Kč / l
ks
199 Kč
ks
149 Kč
198,67 Kč / l
ks
149 Kč
198,67 Kč / l
ks
1 499 Kč 1 699 Kč
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Sada lahví typu Fuse pro výrobníky perlivé vody.; + Nápojová lahev pro výrobníky perlivé vody SodaStream*; + Nový elegantní tvar lahve, kterou navrhl světový designer Yves Béhar; + Vyrobeno ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA; + Tlakuodolná lahev určená k opakovanému sycení**; + Objem lahve 1 litr; sada 3 ks tlakových nápojových lahví pro výrobníky domácí perlivé vody sodaStream. Atraktivní design v jednoduché bílé barvě potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Domácí perlivá voda místo tahání nepraktických plastových lahví.; použití; lahev typu Jet lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: source, Play, Spirit, Power; nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50°C.; používejte pouze k přípravě čisté perlivé vody.; nikdy nepoužívejte lahev, která je poškozena, zdeformována nebo bylo překročeno datum použitelnosti vyznačené na lahvi.; datum použitelnosti lahve; materiál lahve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. materiál, z kterého je lahev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá lahev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na lahvi. NIKDY nepoužívejte lahev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a lahev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.

Opatrně!

Neumísťovat do mrazničky

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Sodastream
Kategorie Sodastream
Hmotnost brutto 449.5g
Hmotnost netto 399g
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Ošetřeno ionizujícím zářením Ne
Kvalita - externí hodnocení Ne
Fair trade produkt Ne
Kvalita Bio Ne
Obsah lepku Ne
Dia Ne
Výrobce / dovozce SodaStream / Fast ČR