Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200ml

Sebamed Mycí emulze na obličej a tělo 200ml

Značka: Sebamed
Země původu: Německo
Kód zboží: 4103040115201

89,90 Kč
449,50 Kč / l
ks
179 Kč
895,00 Kč / l
ks
159 Kč
1 060,00 Kč / l
ks
89 Kč
89,00 Kč / 100g
ks
89,90 Kč
179,80 Kč / 100ml
ks

Popis produktu

Je určena zejména pro čištění citlivé a problematické pokožky. Pečující komplex vitamínů, alantoinu a aktivně hydratačního Pentavitinu chrání pokožku před dehydratací. Ta se stává znatelně hladší a vláčnější. Hodnota pH 5,5 podporuje přirozenou funkci kyselého kožního pláště, který pokožku chrání před škodlivými vlivy okolního prostředí.

Co tomu říká sám dodavatel?

Mycí emulze jemně a důkladně čistí póry do hloubky. Přirozené hydratační složky, allantoin a pentavitin zanechávají kůži jemnou a vláčnou. Pantenol podporuje regeneraci. Jedinečný pocit po koupeli - kůže je čistá, jemná a pružná. Vhodné pro mytí obličeje a celého těla. Jemné a důkladné mytí vhodné pro velmi citlivou a problematickou kůži, doporučována i pro normální a mastnou pleť. Klinicky testována vhodnost použití jako podpůrného prostředku při léčbě: infekce kůže,akné, atopického ekzému, psoriasy, dermatitidy, kožní mykózy.

Sebamed, pionýr medicínské péče o pleť, má více než 40-letou zkušenost v klinickém výzkumu a vývoji účinných výrobků s aktivními, pleti vlastními látkami. Hodnota pH 5,5, hodnota zdravé kůže, má přirozenou ochrannou funkci.

- Neobsahuje mýdlo

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Sebamed
Kategorie Sprchové gely
Hmotnost brutto 255g
Hmotnost netto 242g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Klip plastový nebo kovový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Konzistence Emulze
Hypoalergenní výrobek Ano
Ekologický výrobek Ne
Vůně Jemná
Výrobce / dovozce Sebapharma GmbH & Co. KG/Mark Distri s.r.o.