Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
LotusGrill Green
Akce

LotusGrill Green

Značka: LotusGrill
Země původu: Vietnam
Kód zboží: 4260023019946

4 499 Kč 4 699 Kč
ks

Zboží je součástí výhodných setů

379 Kč
ks
299 Kč
ks
169 Kč
169,00 Kč / ks
ks
169 Kč
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Bezkouřový gril na uhlí, nahřátí během 2-3 minut, rošt a odkápavací mísa na tuk vhodné do myčky, nízká spotřeba uhlí, plynulá regulace teploty.

 

LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkóně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách aniž byste znepříjemňovali život svému okolí.

Žhnoucí srdce grilu, zásobník uhlí, je chráněno před odkapávajícím tukem. Díky tomuto řešení LotusGrill funguje bez zápachu a nedochází k tvorbě dýmu a zdraví škodlivých látek.

Tichý ventilátor, napájený 4 bateriemi AA, se velmi rychle postará o rovnoměrné nahřátí dřevěného uhlí. Během 2-3 minut tak můžete začít grilovat! Provozní teplotu dále snadno regulujete pomocí otočného ovladače klapky přívodu vzduchu.

LotusGrill byl navržen jako dvouplášťový tak, aby byl maximálně bezpečný pro vás a vaše děti. Vnější stěna grilu se nezahřívá, takže LotusGrill můžete mít přímo na stole nebo jej můžete libovolně přenášet v průběhu grilování. V případě převržení či pádu grilu zabraňují úniku žhavých uhlíků ze zásobníku bezpečnostní svorky.

LotusGrill lze snadno rozložit na jednotlivé díly, což velice usnadňuje čištění a údržbu – grilovací rošt a mísa na tuk jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a lze je tak mýt v myčce na nádobí! Grilování s LotusGrillem je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 180 gramů dřevěného uhlí LotusGrill vydrží 45-60 minut provozu!

 

Součást balení:

Praktická taška pro přenos a skladování

Sada baterií AA 1,5V

Gelový podpalovač LotusGrill 200ml

Dřevěné uhlí LotusGrill 1 kg


Rozměry: 35 x 35 x 23,5cm
Hmotnost: 3,7 kg

Použité materiály: nerezová ocel, slitiny ušlechtilých kovů

Konstrukce: unikátní dvouplášťová s patentovaným systémem proudění vzduchu Wedermann

Barevné provedení:
limetková zelená, nerez

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka LotusGrill
Kategorie Grilování a party
Hmotnost brutto 4kg
Hmotnost netto 3.7kg
Daňová klasifikace 21%
Výrobce / dovozce WoSo trade s.r.o.,Šumavská 1081/10, Vinohrady, 120 00 Praha 6