Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

1. Nakoupíte u nás (skoro) všechno

Svůj volný čas už nebudete muset trávit na nákupech v supermarketu, ale třeba s dětmi v parku. U nás totiž koupíte skoro vše od čerstvých rohlíků po prášek na praní. Chybí vám něco v naší nabídce? Dejte nám to vědět na mamtip@kolonial.cz a my se pokusíme vaše přání splnit.

2. Přineseme vám ty nejčerstvější potraviny

Ovoce, zeleninu a pečivo nikde dlouze neskladujeme. Naopak, odebíráme je od prověřených dodavatelů až těsně před tím, než se k vám vydáme. A kdyby se náhodou něco nepovedlo na 100 % – můžete se vždy spolehnout na naši garanci vrácení peněz.

3. Usnadníme vám malé i velké nákupy

Chceme, aby pro vás nákupy nebyly starostí. U nás si nakoupíte z domova, nebo klidně cestou z práce díky nové mobilní aplikaci. Celý nákup vám doručíme přehledně uspořádaný v bedýnce až k vašim dveří – třeba i do pátého patra bez výtahu. Našemu panu řidiči můžete předat i vratné lahve.

4. S každým nákupem u nás ušetříte

Každý týden pro vás připravujeme více než 600 akčních nabídek – nezapomeňte prozkoumat naši akční nabídku, nebo sekci výprodej.