Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Garance vrácení peněz

Přejeme si, abyste byli spokojeni. Proto vám garantujeme v případě nepříjemností možnost vrácení peněz. Vloudila se k vám chybička? Zavolejte nám, nebo napište. Společně to vyřešíme.

Reklamaci vyřídíte na naší zákaznické lince každý den, od 8:00 do 23:59 na telefonní lince 226 256 156 nebo e-mailem na info@kolonial.cz. Pro urychlení řešení problému si prosím připravte číslo vaší objednávky.

Je dodané zboží ve špatné kvalitě, poničené nebo se vyskytl nějaký jiný problém?

Pokud je to ve vašich možnostech, zboží nám vyfoťte a pošlete společně s číslem objednávky na info@kolonial.cz. Rovnou nám napište, zda vám můžeme hodnotu zboží vrátit v kreditech, které můžete příště použít jako slevu, nebo přímo na váš bankovní účet.

Co jsou to kredity?

Kredity jsou náhražkou finančních prostředků, kterými si zákazník na Kolonial.cz může zlevnit svůj nákup. 1 kredit = 1 Kč. Minimální hodnota nákupu po uplatnění kreditů je 500 Kč. Kredity a jejich uplatnění potvrzujete v prvním kroku nákupního košíku. Většina kreditů je časově omezena. Dobu platnosti můžete ověřit po přihlášení ve svém profilu (vpravo nahoře klikněte myší na vaše jméno → moje objednávky → moje kredity).Kredity není možné uplatnit na dětské pleny, dětskou výživu a drogerii.