Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Veroni Šunka parmská b.k. D.O.P. balení cca 8kg

3 192 Kč*

(399 Kč za kg)
* orientační cena
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Itálie

Kód zboží: 281508

99,90 Kč (124,88 Kč / 100 g)
- ks
3 192 Kč (399 Kč / kg)
- ks

Parmská šunka pochází z oblasti, která se line mezi Via Emilia a korytem řeky Enza, poblíž města Parmy. V její chuti se odráží ideální klimatické podmínky a nevšechní způsob krmení italských vepřů, ze kterých se následně šunka vyrábí.

Co tomu říká sám dodavatel?

Parmská šunka spadá do stejné kategorie jako pršut. Odlišuje se pouze oblastí, kde je vyráběna. Tato oblast se nachází v okolí italského města Parmy, kde jsou ideální klimatické podmínky pro sušení. Doba zrání se odvíjí od druhu, nicméně minimálně zraje 12 měsíců. Prasata v této oblasti jsou krmena syrovátkou, proto je jejich maso poněkud nasládlé a tučné, což zaručuje šunce nezaměnitelnou chuť.

Složení

Vepřová kýta
Jedlá sůl

Nutriční hodnoty

Druh Sušené šunky
Značka Veroni
Kategorie Šunky
Daňová klasifikace 15%
Hmotnost brutto 8.5kg
Hmotnost netto 8kg
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Informace o uskladnění a použití Skladujte při teplotě +4 až +6°C.
Výrobce / dovozce Disossatura Venturini, Via Salvador Allende 3, 43013 Langhirano (PR), Italy Errepi, Via Don Corchia 2, 43013 Langhirano (PR), Italy San Francesco, Via della Pace 8/A, 41051 Castelnuovo Rangone (PR), Itálie
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.