Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Cascina Verdesole Mozzarella di Bufala měkký sýr v nálevu 125g

54,90 Kč

(439,20 Kč za kg)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Itálie

Kód zboží: 4333465146324

109 Kč (155,71 Kč / 100 g)
- ks
Mozzarella di Bufala, tedy buvolí mozzarella, je výrazné chuti a silného aroma, se kterou se dá v kuchyni přímo čarovat. Vašemu salátu či pizze dodá šmrnc. Zkuste trojkombinaci mozzarelly, bazalky a cherry rajčátek.

Co tomu říká sám dodavatel?

Buvolí Mozzarella je sýr chutí. Oproti klasické mozzarelle z kravského mléka je výraznější a pikantnější. Chuť a vůně se může lišit podle píce nebo času, kdy bylo mléko sbíráno. To dává mozzarelle punc originality. Využití má ve studené i teplé kuchyni, kde s ní vykouzlíte chutný salát, oblíbené caprese nebo třeba Margherita pizzu, která symbolizuje barvy italské vlajky. Tuto dobrůtku z buvolího mléka musíte vyzkoušet. Balení 125g.

Složení

Bílé salátové a čerstvé sýry
Značka Cascina Verdesole
Kategorie Sýry
Daňová klasifikace 15%
Hmotnost brutto 185g
Hmotnost netto 125g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Fair trade produkt Ne
Kvalita Bio Ne
Vhodnost pro diabetickou dietu Ne
Stravovací filozofie Vegetarián
Výrobce / dovozce Caseificio Principe Srl, nello stabilimento di via Circumvallazione Esterna 24, 80019 Qualiano (NA), Itálie
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.