Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, která Vám zboží doveze.
Datum doručení
Finish All in 1 Powerball tablety do myčky nádobí s vůní citronu 56ks 1108g

Finish All in 1 Powerball tablety do myčky nádobí s vůní citronu 56ks 1108g

Značka: Finish
Kód zboží: 8690570518603

249 Kč
224,73 Kč / kg
Vyprodáno
ks

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.

129 Kč
32,25 Kč / kg
ks
199 Kč
79,60 Kč / kg
ks
59,90 Kč
39,93 Kč / kg
ks
139 Kč
278,00 Kč / l
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Nový Powerball s aktivní pěnou uvolní bublinky, které rozptýlí čistící látku tam, kde je potřeba. Dvouvrstvá tableta se silným složením pro odstranění i těch nejsilnějších skvrn PLUS funkce leštidla a soli pro neuvěřitelný lesk.

Funkce Finish PowerBall All in 1 je účinná v měkké, středně tvrdé a tvrdé vodě do 21°dH (≥95% domácností). V případě velmi tvrdé vody nad 21°dH vylepšete mycí výsledek použitím Finish soli.

Co byste měli vědět?

Doporučeno renomovanými výrobci myček: Aeg, Baumatic, Beko, Blomberg, Bosch, Brandt, Candy, De Dietrich, Electrolux, Fagor, Gaggenau, Haier, Hoover, Hotpoint, Indesit, Siemens, Smeg, Whirlpool, Zanussi.

- 6 extra funkcí. - Odstranění nejsilnějších nečistot. - Funkce soli. - Funkce leštidla. - Odstranění čajových skvrn. - Síla odstraňující mastnotu. - Ochrana myčky proti vodnímu kameni.

Opatrně!

Specifická rizikovost: Dráždí oči. Obsahuje subtilisin (proteasu). Může vyvolat alergickou reakci. Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem. Xi Dráždivý.

Návod k použití: Tabletu umístěte do dávkovače na vnitřní straně dvířek Vaší myčky. V případě, že se tableta do myčky nevejde, kontaktujte výrobce myčky nebo použijte uživatelský manuál. Vhodné pro septik. Pro nejlepší výsledek v krátkých mycích programech, umístěte tabletu na dno myčky, vedle filtru.

Složení

fosforečnany 30%
Dále obsahuje: enzymy (proteáza - subtilisin, amyláza)
Nebezpečné látky: uhličitan sodný
Peruhličitan sodný
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Finish
Kategorie Vše v jednom do myčky
Hmotnost netto 1108g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Klip papírový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Typ obalu Krabice
Daňová klasifikace 21%
Konzistence Tablety
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Vůně Citrus
Hmotnost brutto 1283g
Výrobce / dovozce Reckitt Benckiser (Czech Republic), spol. s r.o., Vinohradská 151, 130 00 Praha 41