Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Somat Gold tablety do myčky 50ks
Akce

Somat Gold tablety do myčky 50ks

Značka: Somat
Země původu: Produkt EU
Kód zboží: 9000101020410

249 Kč 399 Kč
4,98 Kč / ks
ks
−40 %
299 Kč 499 Kč
3,56 Kč / ks
ks
−40 %
299 Kč 499 Kč
3,56 Kč / ks
ks
−33 %
199 Kč 299 Kč
3,83 Kč / ks
ks
−27 %
79,90 Kč 109,90 Kč
106,53 Kč / l
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Somat Gold - náš nejlepší Somat i proti spáleninám! Odstraňuj usazeniny, zbytky ako čaj a kávové skvrny, zajišťuje perfektní výsledky čištení již při teplotě 40°. Díky jeho Power Soaking ekeftu pomáha odstranit skvrny od připálením bez předchozího namáčení. Vedle jeho funkci soli a oplachovača, Somat Gold taktéž pomáha chránit skleničky proti korozi skla a přispíva k tomu, že nádobí je suchší. Briliantně čisté nádobí bez námahy! Power Soaking - pomáha při odstranení nepoddajných zaschnutých skvrn bez předpírky / předběžného čistění. Ochrana dekorací - pomáha chránit barvy dokorace proti vyblednutí. Nerezová ocel - pro lesknoucí sa ocel a příbor. Dry efekt - zajišťuje, že voda stéka po nadobí rovnoměrně.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Somat
Kategorie Tablety do myčky
Hmotnost brutto 1054g
Hmotnost netto 950g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Klip papírový
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Návod k použití Dávkování 1 tableta pro všechty druhy znečištění. Používání Odstraňte fólii podél šipek. Umístěte tabletu přímo do dávkovače myčky. Nepokládejte tabletu do koše na příbory! Doplňkové používání soli a leštidla není třeba až do tvrdosti vody 21 °dH (Nemecká stupnice tvrdosti)
Výrobce / dovozce Henkel CR spol. s r. o. U Průhonu 10 Praha 17