Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Sudocrem Ochranný krém 250g

239 Kč

(956 Kč za kg)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Polsko

Kód zboží: 8596088289052

139 Kč (1 112 Kč / kg)
- ks
239 Kč (956 Kč / kg)
- ks
94 Kč (156,67 Kč / 100 g)
- ks
319 Kč 349 Kč (797,50 Kč / kg)
- ks
Ochranný krém Sudocrem 250 g je kosmetický přípravek, který je vhodný především k ochraně pokožky dětí. Využít ho můžete zejména na opruzeniny, škrábnutí, odřeniny a drobné popáleniny, ale také na akné a ekzémy.

Co tomu říká sám dodavatel?

Sudocrem je účinným pomocníkem v péči o pokožku více než 80 let. Tento hypoalergenní jemný krém Sudocrem pečuje o podrážděnou pokožku a pomáhá vyléčit kožní problémy. Obsahuje zvláčňující prostředek, který zklidňuje podrážděné místo, má chladivé vlastnosti a díky vodoodpudivému základu vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá zabránit styku jakýchkoli dráždivých látek (jako je moč a stolice) s pokožkou. Sudocrem díky unikátnímu složení napomáhá chránit pokožku před rizikem vzniku infekce, jako je například akné. Místa postižená akné budou uchována v čistotě a chráněná před další potenciální infekcí. Napomáhá též k úlevě od pocitů svědění. Tento jemný krém Sudocrem můžete použít i pro zklidnění a zvláčnění pokožky při ekzému a některých dalších onemocněních pokožky.

Použití: Aplikujte se 3–5× denně v tenké vrstvě.

Značka Sudocrem
Kategorie Zásypy a krémy na zadeček
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 270g
Hmotnost netto 250g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh uzávěru obalu Víčko, zátka
Výrobce / dovozce Forest Tosara Ltd., Baldoyle Ind. Est. Dublin 13, Irsko
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.