Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Sudocrem Ochranný krém 250g

Sudocrem Ochranný krém 250g

Značka: Sudocrem
Země původu: Polsko
Kód zboží: 8596088289052

239 Kč
956,00 Kč / kg
ks
319 Kč
797,50 Kč / kg
ks
239 Kč
956,00 Kč / kg
ks

Popis produktu

Ochranný krém Sudocrem 250 g je kosmetický přípravek, který je vhodný především k ochraně pokožky dětí. Využít ho můžete zejména na opruzeniny, škrábnutí, odřeniny a drobné popáleniny, ale také na akné a ekzémy.

Co tomu říká sám dodavatel?

Sudocrem je účinným pomocníkem v péči o pokožku více než 80 let. Tento hypoalergenní jemný krém Sudocrem pečuje o podrážděnou pokožku a pomáhá vyléčit kožní problémy. Obsahuje zvláčňující prostředek, který zklidňuje podrážděné místo, má chladivé vlastnosti a díky vodoodpudivému základu vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá zabránit styku jakýchkoli dráždivých látek (jako je moč a stolice) s pokožkou. Sudocrem díky unikátnímu složení napomáhá chránit pokožku před rizikem vzniku infekce, jako je například akné. Místa postižená akné budou uchována v čistotě a chráněná před další potenciální infekcí. Napomáhá též k úlevě od pocitů svědění. Tento jemný krém Sudocrem můžete použít i pro zklidnění a zvláčnění pokožky při ekzému a některých dalších onemocněních pokožky.

Použití: Aplikujte se 3–5× denně v tenké vrstvě.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Sudocrem
Kategorie Zásypy a krémy na zadeček
Hmotnost brutto 270g
Hmotnost netto 250g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Víčko, zátka
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Výrobce / dovozce Forest Tosara Ltd., Baldoyle Ind. Est. Dublin 13, Irsko