Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Sudocrem Ochranný krém 400g
Akce

Sudocrem Ochranný krém 400g

Značka: Sudocrem
Země původu: Polsko
Kód zboží: 8596088289069

280 Kč 319 Kč
700,00 Kč / kg
ks
280 Kč 319 Kč
700,00 Kč / kg
ks
215 Kč 239 Kč
860,00 Kč / kg
ks

Popis produktu

Ochranný krém Sudocrem 400 g je kosmetický přípravek, který je vhodný především k ochraně pokožky dětí. Využít ho můžete zejména na opruzeniny, škrábnutí, odřeniny a drobné popáleniny, ale také na akné a ekzémy.

Co tomu říká sám dodavatel?

Sudocrem je účinným pomocníkem v péči o pokožku více než 80 let. Tento hypoalergenní jemný krém Sudocrem pečuje o podrážděnou pokožku a pomáhá vyléčit kožní problémy. Obsahuje zvláčňující prostředek, který zklidňuje podrážděné místo, má chladivé vlastnosti a díky vodoodpudivému základu vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá zabránit styku jakýchkoli dráždivých látek (jako je moč a stolice) s pokožkou. Sudocrem díky unikátnímu složení napomáhá chránit pokožku před rizikem vzniku infekce, jako je například akné. Místa postižená akné budou uchována v čistotě a chráněná před další potenciální infekcí. Napomáhá též k úlevě od pocitů svědění. Tento jemný krém Sudocrem můžete použít i pro zklidnění a zvláčnění pokožky při ekzému a některých dalších onemocněních pokožky.

Použití: Aplikujte se 3–5× denně v tenké vrstvě.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Sudocrem
Kategorie Zásypy a krémy na zadeček
Hmotnost brutto 420g
Hmotnost netto 400g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Víčko, zátka
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Výrobce / dovozce Forest Tosara Ltd., Baldoyle Ind. Est. Dublin 13, Irsko