Zboží doručíme: Ověřte si adresu pro doručení
Praha a okolí | Plzeň | Chrudim | Hradec Králové | Pardubice | Teplice | Ústí nad Labem | Liberec | Jablonec nad Nisou | Mladá Boleslav

Nastavte si Vaši přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát Vaši přesnou adresu.

Sem za Vámi přijedeme

Zboží Vám doručíme na:

Změnit adresu

Budete nakupovat? Jsme připraveni.

Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 minut) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.

Datum doručení

Sudocrem Ochranný krém 400g

319 Kč
Původně: 349,00 Kč
(797,50 Kč za kg)
- ks
Vyprodáno

Toto zboží je bohužel aktuálně vyprodáno. Pokusíme se jej pro vás naskladnit co nejdříve.


Kategorie: >

Země původu: Polsko

Kód zboží: 8596088289069

139 Kč (1 112 Kč / kg)
- ks
239 Kč (956 Kč / kg)
- ks
94 Kč (156,67 Kč / 100 g)
- ks
319 Kč 349 Kč (797,50 Kč / kg)
- ks
Ochranný krém Sudocrem 400 g je kosmetický přípravek, který je vhodný především k ochraně pokožky dětí. Využít ho můžete zejména na opruzeniny, škrábnutí, odřeniny a drobné popáleniny, ale také na akné a ekzémy.

Co tomu říká sám dodavatel?

Sudocrem je účinným pomocníkem v péči o pokožku více než 80 let. Tento hypoalergenní jemný krém Sudocrem pečuje o podrážděnou pokožku a pomáhá vyléčit kožní problémy. Obsahuje zvláčňující prostředek, který zklidňuje podrážděné místo, má chladivé vlastnosti a díky vodoodpudivému základu vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá zabránit styku jakýchkoli dráždivých látek (jako je moč a stolice) s pokožkou. Sudocrem díky unikátnímu složení napomáhá chránit pokožku před rizikem vzniku infekce, jako je například akné. Místa postižená akné budou uchována v čistotě a chráněná před další potenciální infekcí. Napomáhá též k úlevě od pocitů svědění. Tento jemný krém Sudocrem můžete použít i pro zklidnění a zvláčnění pokožky při ekzému a některých dalších onemocněních pokožky.

Použití: Aplikujte se 3–5× denně v tenké vrstvě.

Značka Sudocrem
Kategorie Zásypy a krémy na zadeček
Daňová klasifikace 21%
Hmotnost brutto 420g
Hmotnost netto 400g
Uzavíratelnost obalu Ano
Náhradní balení Originální obal
Druh uzávěru obalu Víčko, zátka
Výrobce / dovozce Forest Tosara Ltd., Baldoyle Ind. Est. Dublin 13, Irsko
Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.