Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Piaza d´Oro Dolce pražená zrnková káva 1000g

Piaza d´Oro Dolce pražená zrnková káva 1000g

Značka: Piaza d´Oro
Země původu: Nizozemsko
Kód zboží: 8711000243909

699 Kč
699,00 Kč / kg
ks
759 Kč
759,00 Kč / kg
ks
699 Kč
699,00 Kč / kg
ks
749 Kč
749,00 Kč / kg
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Prozkoumejte půvab kávy DOLCE, 100% arabiky s centrální Ameriky a Brazílie, která je nejsvětleji pražená se všech káv Piazza d‘Oro. Její hlavní předností je pestrost chutí a svěží hravost, s jakou se navzájem prolínají.
Chuťový profil této výjimečné kávy nejprve zdůrazňuje příjemnou kyselinku, který je tak typická pro kávy odrůdy arabika. Ovocné citrusové tóny, které po napití dominují, vám budou připomínat kombinaci lehké kyselosti mandarinky, svěžesti okurky a jemné sladkosti sušených meruněk. Po spolknutí se chuť přehoupne do tónů, ve kterých vás příjemně překvapí arašídy s dozvukem lahodné mléčné čokolády.
Kávu DOLCE doporučujeme zejména pro přípravu espressa, které nejlépe podpoří její výrazný a bohatý charakter.

DOMINANTNÍ CHUŤOVÉ TÓNY: sušené meruňky, mandarinky, okurka
PODTÓNY: arašídy, mléčná čokoláda

PIAZZA D‘ORO
Věříme, že chuť kávy může inspirovat, nadchnout a potěšit. Pražení a příprava blendů je uměním, díky kterému je každá z Piazza d‘Oro káv bohatá svou chutí, každá ale jinak.
To je ten rozdíl, který si vychutnáte v každém doušku kávy Piazza d‘Oro. Okamžik, kdy „Taste comes alive“
Prémiové kávové směsi Piazza d‘Oro Espresso vynikají svou výjimečností a osobitým chuťovým profilem. Tyto pečlivě namíchané a pomalu pražené kávy tvoří speciální nabídku, ze které si vybere opravdu každý.
Káva Piazza d‘Oro se pěstuje a sklízí zodpovědně ve vztahu k životnímu prostředí a společnosti. UTZ Certified je nezávislá nadace, která vznikla v roce 2002 s cílem realizovat program udržitelného rozvoje v oblasti pěstování kávy. Nezávislí auditoři každý rok kontrolují a certifikují farmáře v daných oblastech, zda při pěstování dodržují principy správné zemědělské praxe, spravedlivých sociálních vztahů a ochrany životního prostředí. Tyto zásady jsou obsaženy v Kodexu chování UTZ a při jejich dodržování mají farmáři možnost získat vyšší cenu za své zboží.

Jak skladovat a používat?

Skladujte v suchu a chladu.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Piaza d´Oro
Kategorie Zrnková káva
Hmotnost brutto 1030g
Hmotnost netto 1000g
Uzavíratelnost obalu Ne
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 15%
Doplněk stravy Ne
Potravina pro zvláštní výživu Ne
Ošetřeno ionizujícím zářením Ne
Fair trade produkt Ne
Kvalita Bio Ne
Obsah lepku Bez lepku
Dia Ne
Procento arabica 100 %
Výrobce / dovozce JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o., Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 6