Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Parodontax Classic Extra soft zubní kartáček 1ks
Akce

Parodontax Classic Extra soft zubní kartáček 1ks

Značka: Parodontax
Země původu: Čína
Kód zboží: 8596039872500

59,90 Kč 99,90 Kč
59,90 Kč / ks
ks
89,90 Kč
119,87 Kč / 100ml
ks
199 Kč
66,33 Kč / ks
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Zubní kartáčky Parodontax® Classic extra měkké jsou speciálně navrženy pro ochranu před problémy s dásněmi. Dvojitá délka vláken zaručí jemné čištění prostoru mezi podrážděnou dásní a zubem. Ergonomická rukojeť s neklouzavým pogumovaným povrchem zajišťuje maximální kontrolu nad pohyby kartáčku. Zadní vroubkovaná strana hlavice jemně čistí jazyk. Zubní kartáček parodontax® extra měkký používejte spolu se zubní pastou parodontax® a ústní vodou parodontax® pro denní použití. Zubní kartáčky se doporučuje měnit jednou za 3 měsíce.

Co byste měli vědět?

- Dvojitá délka vláken pro dokonalé čištění prostorů mezi dásněmi a zubem - Jemné vlákna a malá hlavička umožňující čištění špatně dostupných prostorů - Ergonomická pogumovaná rukojeť - Jemný čistič jazyka

Opatrně!

Doporučuje se výměna zubního kartáčku každé 3 měsíce. Dusivý efekt může nastat při zasunutí příliš do zadní části úst. Čistěte si zuby obvyklým způsobem. K čištění jazyka použijte čistící stěrku na opačné straně hlavy kartáčku, pohybujte stěrkou po povrchu jazyka dopředu a zpět.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Parodontax
Kategorie Zubní kartáčky
Hmotnost brutto 28g
Hmotnost netto 27g
Uzavíratelnost obalu Ne
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Vůně Bez vůně
Druhy zubních kartáčků Měkké
Výrobce / dovozce Glaxosmithkline sro, Hvězdova 1734/2c, Praha 4