Nastavte si přesnou adresu

Abychom věděli, zda k Vám naši příručí dorazí s nákupem, musíme znát přesnou adresu.

Do města zatím nedovážíme.
Zkuste jinou adresu, nebo zanechte e-mail a my se vám ozveme jakmile spustíme dopravu ve městě .
Zboží doručíme na:

Budete nakupovat? Jsme připraveni
Chystáte-li se nakupovat, vyberte prosím kdy chcete zboží doručit. Po dobu Vašeho nákupu (60 min) pro Vás budeme rezervovat řidiče, který Vám zboží doveze.
Parodontax Whitening zubní pasta proti krvácení dásní a při parodontóze 75ml

Parodontax Whitening zubní pasta proti krvácení dásní a při parodontóze 75ml

Značka: Parodontax
Země původu: Slovensko
Kód zboží: 8596039872470

99,90 Kč
133,20 Kč / 100ml
ks
89,90 Kč
119,87 Kč / 100ml
ks
199 Kč
66,33 Kč / ks
ks

Popis produktu

Co tomu říká sám dodavatel?

Nová zubní pasta Parodontax® Whitening je zubní pasta pro každodenní použití, která pomáhá zastavit krvácení dásní a obnovit přirozenou bělost zubů šetrným odstraňováním povrchových skvrn. Obsahuje technologii Malkron, což je speciální formulace, při níž se používají vysoké hladiny mimořádně jemného sodíku k odstranění většího množství plaku a k tomu, aby pomáhala zastavit krvácení dásní. Jedinečná kombinace jedlé sody a přírodních extraktů ze šesti bylin vytváří obzvláště intenzivní chuť zubní pasty parodontax® pro každodenní použití, takže na to, abyste ji ocenili, můžete potřebovat kratší mezičas. Mnoho lidí oceňuje jedinečnou chuť zubní pasty parodontax® pro každodenní použití po zhruba dvou týdnech.

Co byste měli vědět?

- Nové vylepšené složení NOVINKA - Odstraňuje zabarvení zubů a pomáhá je udržovat bílé - Klinicky prokázáno, že pomáhá zabraňovat krvácení dásní - Specifická terapeutická chuť

Opatrně!

Nevhodné pro děti do 12 let. VŽDY POSTUPUJTE PODLE NÁVODU NA OBALE. Zuby si čistěte dvakrát denně, ne více než třikrát. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy vyplivněte. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě podráždění přestaňte používat. Zubní pastu nepoužívejte, pokud jsou konce krabičky rozlepené. Obsahuje fluorid sodný 0,31 % (1450 ppm F). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ačkoliv vyvíjíme maximální úsilí, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné a natotata je ve spolupráci s dodavateli dle potřeby aktualizujeme, přesto nemůžeme přijmout odpovědnost za zde nesprávně uvedené informace. To - rozumí se samo sebou - nikterak neomezuje Vaše práva dle zákona. Proto Vám uctivě doporučujeme si vždy přečíst etiketu výrobku a nespoléhat se pouze na informace zde uvedené.
Značka Parodontax
Kategorie Zubní pasty
Hmotnost brutto 138g
Hmotnost netto 131g
Uzavíratelnost obalu Ano
Druh uzávěru obalu Šroubovatelné víčko
Způsob aplikace Bez aplikátoru
Náhradní balení Originální obal
Daňová klasifikace 21%
Konzistence Pasta
Hypoalergenní výrobek Ne
Ekologický výrobek Ne
Vůně Bez vůně
Výrobce / dovozce Glaxosmithkline sro, Hvězdova 1734/2c, Praha 4